| secretsbaby a întrebat:

Este posibil sa nu mai fiu virgina chiar daca nu am avut niciodata vreun contact sexual cu un baiat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Te-a controlat el? E ginecolog,ceva?
Normal că eşti,dacă nu ai avut contact sexual.
Probabil, vrea să te necăjească. Stai liniştită!
Însă, himenul se poate rupe din cauza exerciţiilor fizice sau alţi factori. Dar, dacă nu s-a rupt în urma vreunui contact sexual, stai liniştită!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Adica el ti a zis ca nu mai esti virgina si tu l ai crezut, desi esti singura care stie ce ai facut cu corpul tau? Serios?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, dezvirginarea se produce doar prin actul sexual.

| secretsbaby explică (pentru anonim_4396):

Pai da stiu dar iubitul meu mi-a zis ca nu mai sunt virgina e posibil asa ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru secretsbaby):

laughing Te-a controlat el? E ginecolog,ceva?
Normal că eşti,dacă nu ai avut contact sexual.
Probabil, vrea să te necăjească. Stai liniştită!
Însă, himenul se poate rupe din cauza exerciţiilor fizice sau alţi factori. Dar, dacă nu s-a rupt în urma vreunui contact sexual, stai liniştită!