| ubhgyfytddtfhfgdf a întrebat:

Este rușinos sa fii narcisist, ca băiat? Am prea multe pretenții de la viață, ma simt plin de mine, ma iubesc. Si chiar nu-mi pasa ce spun altii. Sper sa nu aveti o influență rea asupra mea. O seara buna.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| LordFlacko a răspuns:

Nu este rau sa iti placa de tine si sa fii increzator, din contra, este chiar bine, dar evident ca exista o limita. E bine sa fii increzator, dar pana in punctul in care incepi sa devii arogant si plin de tine dandu-ti aere de superioritate tuturor avand impresia ca lumea mereu iti datoreaza cate ceva, cand de fapt nu este asa. Nu trebuie sa iti pese daca unul te injura sau te deranjeaza, si e bine ca nu te simti jignit, dar in acelasi timp trebuie sa fii atent si la ce spun ceilalti despre tine si ce parere au pentru ca s-ar putea sa aiba dreptate in unele cazuri in care de fapt TU gresesti si ai impresia ca nu e nimic in neregula cu tine.
Incearca sa-ti vezi si partile bune la tine, dar si partile rele, deoarece cu totii le avem asta creand o balanta intre ele. Incearca sa accepti faptul ca si tu ai defecte si ca nimeni nu iti datoreaza nimic si nu ii esti superior nimanui, poti in continuare sa fii la fel de increzator, dar nu o persoana toxica.
Bafta!

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru LordFlacko):

Totul e in regula...bine daca vrei sa ajungi ca Dorian Grey inseamna ca trebuie sa schimbi oglinda.

9 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu e rusinos, fiecare e unic in felul sau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,e bine să fii narcisist în general. Dar tu ești doar o imitație de proastă calitatesad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti pasa de ce spun altii nu puneai intrebarea asta Einstein

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Sper sa nu aveti o influenta rea asupra mea" rolling on the floor laughing Cea mai inocenta si narcisista replica ever

| Ara997 a răspuns:

In final ramai cu. ce pretuiesti.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Bree daca te iubesti atat de mult de ce nu accepti sa te casatoresti cu tine?