| anonim_4396 a întrebat:

Este timpul sa imi schimb numele de utilizator.straight face
Idei ? hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahaha ce glume pe voi >:p

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Furnicuta5rolling on the floor fluture rama omida nu glumeam pune numele tau sau ceva

| RuxiLysm a răspuns (pentru anonim_4396):

Bate` ti joc in alta parte nu aici.Si uita si de ce vreau alt username.Pentru ca toata lumea isi bte joc de asta tongue.Deci ori nu mai iti bati joc ori nu mai raspunde nici odata la intrebarile mele. Sper ca ai inteles.Pa

| anonim_4396 explică (pentru RuxiLysm):

Nu mi-am batut joc :p daca vroiam sami bat joc iti ziceam alceva dar vroiam da destind atmosfera muream de plictisealarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahaha am primit funda :p