| radu_2181 a întrebat:

Este vreo problema daca ma masturbez aproape in fiecare zi?

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Nu este nicio problema. dar u nu te saturi sa faci chestia asta in fiecare zi? ar trebui sa mai iei o pauza de la activitatea asta si sa iti gasesti alta ocupatiehappy

Sau mai bine gaseste'ti o partenera q care sa intretii relatii sexuale! ar fi mult mai bine!

Succes!

16 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, intervine obisnuinta, mai bine cauta o partenera...totusi ce varsta ai?

| Ben. a răspuns:

Sa nu-ti pierzi interesul pentru sexul opus.in rest da-i q puterinta.

| Mo a răspuns:

Nu este nici o problema!

assiris
| assiris a răspuns:

Este. Chiar daca sunt unii care sustin contrariul. O sa ajungi sa-ti iubesti mai mult mainile.
In plus, cu timpul iti va scadea calitatea si cantitatea spermei si risti sa nu poti avea copii. Si nu uita, ce-i mult strica, te uzezi prematur si fara folos.

| Krina a răspuns:

Nu, din punct de vedere medical.Insa ajungi sa te cunosti prea bine si poate nu vei mai fi multumit de un act sexual cu o persoana de sex opus.De preferat sa nu devina obisnuinta.

regis
| regis a răspuns:

Nu.

| white_2190 a răspuns:

''teoretic'' nu...''practic'' da...cum zice si ben zona...sa nu iti pierzi interesul pentru sexul opus...

| Wtf9000 a răspuns:

Mai usor cu pornografia asta. Strica mintea de tot...

| redbull a răspuns:

Ma nu ii nici o problema... dar chiar in fiecare zi? poate ca ar fi bine sa gasesti o fata cu care sa iti faci treaba... dar incearca sa nu o faci in fiecare zi... abtine-te cat poti de mult... doar 1 data pe saptamana. sa zicem... o sa te simti altfel... Succes

| alecs_6027 a răspuns:

Nu cred... dar sa nu te obisnuiesti asa...si sa preferi ce faci acum in locul unei partenere...mai bine gaseste ti una si iti va pieri cheful de masturbaretongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu.
Sfat: găsește o parteneră și bucurăte de viața adevărată. Nu te închide în tine.
Succes.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, din punct de vedere psihic este.Masturbarea este recomandata dar nu asa, la tine a devenit un hobby. Te incadrezi in persoanele obsedate sexual daca faci asta in fiecare zi.Viata are multe lucruri frumoase in afara de sex, sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti se inroseste penisul si te ustura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este problema pentru ca o sa ajungi sa te autosatisfaci singur si iti pierzi interesul fata de fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma masturbez des.Inainte o frecam acasa, insa acum ma excita sa o fac in locuri publice complet dezbracat.Imi place la nebunie.Chiar ma gandesc unde as putea sa gasesc un partener de laba si poate sa incercar si alte chestii impreuna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Freaco in continuare