| crysuuu009 a întrebat:

Este ziua de nastere a unui prieten si vreau cateva urari amuzante.

Răspuns Câştigător
| Piuliță a răspuns:

Sper sa va inspirati si sa completati cu ce mai considerati voi de cuviinta si sa trimiteti cele mai frumoase felicitari de zi
de nastere.

- Azi de ziua ta iti urez ca ani frumosi sa-ti vina-n cale! Sanatate si… parale! La Multi Ani!

- Iti urez tie, care esti primul si ultimul meu gand din zi si din noapte, tot binele din lume, noroc cu carul si sa ajungi in Topul celor de la Capitalul!

- De ziua ta iti ofer in dar inima mea, frumos impaturita in aceasta misiva care sa iti sopteasca tie ca te iubesc si te voi iubi mereu! La Multi Ani!

- Aceasta este doar un mesaj purat de vant, iti doresc toata bucuria
din lume si toata fericirea de pe Pamant!

- Iti doresc sa te bucuri de tot ce ai si te face fericit si de tot ce iti lipseste pentru a fi de doua ori mai fericit!

- La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza
placuta!

- La Multi Ani si sa cunosti iubirea, iti doresc sa te iei de mana cu Fericirea!

- Multa sanatate si La Multi Ani, sa ai mai multi fani decat dusmani!

- La Multi Ani, sa ai o sanatate beton, sa ai o zi buna si sa n-ai noroc
de ghinion!

- Tot ce-ti doresti, tot ce-ti lipseste, un mesaj de La Multi Ani de la cel ce te iubeste!

- Ti-as ura implinirea tuturor dorintelor, dar mi-e teama ca daca se adevereste, la anul’ nu o sa mai am ce sa-ti doresc.

- De ziua ta iti doresc ca cele mai frumoase vise ale tale sa prinda viata!

- La Multi Ani Iubire, La Multi Ani Fericire, La Multi ani de 10 ori, Te Iubesc de 1 milion de ori!

- Sa traiesti 1000 de ani si inca o viata, la multi ani de ziua ta si sa petrecem si sa bem pana dimineata!

- Azi e ziua ta si singura posibilitate este de a te felicita prin sms. Sper ca un an in plus sa te ajute sa fii mai fericit. La multi ani!

- De ziua ta, noi, prietenii tai suntem alaturi de tine si asteptam sa dai de baut. La Muuulti Aaaani! O zi fericita!

- Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta. Si fie ca ziua
de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi!

- La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite.

- Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim!
La multi ani!

7 răspunsuri:
| Shawty a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=W8i1rIwfpQQ&feature=related
asta cred ca ar fi super! am primit-o si eu si am ras jumatate de ora :)). Succes! Funda? cred ca o poti downloada.

| Aly_5702 a răspuns:

- Azi de ziua ta iti urez ca ani frumosi sa-ti vina-n cale! Sanatate si… parale! La Multi Ani!

- Iti urez tie, care esti primul si ultimul meu gand din zi si din noapte, tot binele din lume, noroc cu carul si sa ajungi in Topul celor de la Capitalul!

- De ziua ta iti ofer in dar inima mea, frumos impaturita in aceasta misiva care sa iti sopteasca tie ca te iubesc si te voi iubi mereu! La Multi Ani!

- Aceasta este doar un mesaj purat de vant, iti doresc toata bucuria din lume si toata fericirea de pe Pamant!

- Iti doresc sa te bucuri de tot ce ai si te face fericit si de tot ce iti lipseste pentru a fi de doua ori mai fericit!

- La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza placuta!

- La Multi Ani si sa cunosti iubirea, iti doresc sa te iei de mana cu Fericirea!

- Multa sanatate si La Multi Ani, sa ai mai multi fani decat dusmani!

- La Multi Ani, sa ai o sanatate beton, sa ai o zi buna si sa n-ai noroc de ghinion!

- Tot ce-ti doresti, tot ce-ti lipseste, un mesaj de La Multi Ani de la cel ce te iubeste!

- Ti-as ura implinirea tuturor dorintelor, dar mi-e teama ca daca se adevereste, la anul’ nu o sa mai am ce sa-ti doresc.

- De ziua ta iti doresc ca cele mai frumoase vise ale tale sa prinda viata!

- La Multi Ani Iubire, La Multi Ani Fericire, La Multi ani de 10 ori, Te Iubesc de 1 milion de ori!

- Sa traiesti 1000 de ani si inca o viata, la multi ani de ziua ta si sa petrecem si sa bem pana dimineata!

- Azi e ziua ta si singura posibilitate este de a te felicita prin sms. Sper ca un an in plus sa te ajute sa fii mai fericit. La multi ani!

- De ziua ta, noi, prietenii tai suntem alaturi de tine si asteptam sa dai de baut. La Muuulti Aaaani! O zi fericita!

- Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta. Si fie ca ziua de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi!

- La multi ani, la multa fericire, la multa iubire, la mult noroc si la multe dorinte implinite.

- Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim! La Multi Ani!
-Ti-as ura implinirea tuturor dorintelor, dar mi-e teama ca daca se adevereste, la anul' nu o sa mai am ce sa-ti doresc.
-...sa stii in viata ce cauti, sa ai norocul de a obtine si de a pastra si sa-ti dai seama cand ai gasit.La multi ani!
-Sa primesti flori de ziua ta... Sa inveti de la fiecare floare sa iubesti, sa fii tandru, sa luminezi pe cei din jur, sa-i lasi sa te admire, sa aduci bucurie si sarbatoare.La multi ani!
-...de ziua ta sa te simt inconjurat de prietenie, sa asculti muzica ta de suflet, sa lumineze orasul in jurul tau.
-La Multi Ani inca o data, spune-mi, cand o facem lata?
-De ziua ta m-am gandit la ceva grandios, magnific, spectaculos. Oricum nu costa nimic sa te gandesti!
-Azi e ziua ta si singura posibilitate este de a te felicita prin internet. Sper ca un an in plus sa te ajute sa descoperi unde e dragostea adevarata. La multi ani!
-Am cautat peste tot un cadou decent, dar nu am gasit nimic potrivit pentru o persoana atat de speciala ca tine! Accepta asadar acest gand bun insotit de un sincer "La Multi Ani"!
-Pentru tot ceea ce ai incercat sa faci pana acum si nu ti-a iesit, pentru tot ce ai construit dar s-a ruinat, pentru tot ce ai cautat in zadar si nu ai gasit, azi ai voie mai mult ca oricand sa crezi intr-o minune.La multi ani!
-La m.Happy b.La mul.Happy bir.La multi ani!love struck
-Azi, la implinirea celor(x)de ani, ai mai pus un trandafir in buchetul vietii. Eu iti doresc sa pui multi tandafiri de-acum inainte, sa fii vesel/a si sanatos/a si sa te bucuri de fiecare clipa pe care o traiesti. La multi ani!
-O zi din an este a ta. Si pentru ca e a ta este cea mai frumoasa zi a anului. Sa te bucuri de ea impreuna cu cei apropiati. La multi ani!
-Fie ca ziua de azi sa fie cea mai fericita zi din viata ta. Si fie ca ziua de maine sa fie si mai fericita decat cea de azi!
-De ziua ta, noi, prietenii tai suntem alaturi de tine si asteptam sa dai de baut. La Muuulti Aaaani!

| laviniaB a răspuns:

Tu,La Multi Ani! Arati diferit! Ce ti-ai facut? Ai slabit? Ti-ai schimbat stilu? Te-ai tuns? Ceva e schimbat la tine. Ah, cred ca stiu ce-ar putea fi! Ai mai imbatranit cu un an. rolling on the floor

Felicitari cu ocazia zilei de nastere! Iti urez sa fii sanatoasa, plina de energie si inspiratie, sa te simti mereu apreciata si iubita! Rezultate maxime in tot ceea ce faci, caldura si dragoste in suflet. La multi ani!

Visele de azi sa devina realitate. Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI, MULTI ANI!

de ziua ta eu pot da decit ginduri bune si rugaciuni catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale.LA MULTI ANI! cu toata dragostea

O floare de ziua ta Intr-o gradina inmiresmata ma plimb si-o floare imi zambeste. O alta floare mai frumoasa ca-i ziua ta imi aminteste. M-aplec sa rup firava floare ca sa ti-o daruiesc, o strang in brate si-o sarut si simt apoi cat te iubesc! Dar floarea iute se ofileste si nu pot sa ti-o dau asa, deci singurul dar verisoaro e "La Multi Ani" din partea mea

'LA MULTI ANI" Eu iti doresc iubire.O viata minunata si multa fericire sa nu plangi niciodata,sa nu stii de necaz sa fii mereu frumoasa si dulce ca sanu cunosti durerea si nici amaraciunea sa ii respecti pe toti,sa te respecte lumea, familia sa-ti fie frumoasa si unita sa nu ai vreun motiv sa fii nemultumita, sa-ti fie portofelul mereu umplut cu bani, iar eu te las zambindu-ti un sincer LA MULTI ANI!

O viata lunga sa traiesti cu multa demnitate mereu sa ai folos si succes in toate norocul si fericirea sa nu te paraseasca dragostea si iubirea mereu sa te-nsoteasca ce pot sa-ti mai doresc in asta viata zbuciumata decat un trai imparatesc Si multa, multa sanatate

Un trandafir s-a atasat la buchetul vietii tale. Fie ca el s-a infloreasca mai frumos si plin de sanatate decat cei care sunt deja in buchet. La multi ani!

Va doresc o multime de bucurii in aceasta zi, sa aveti parte de cele mai frumoase ginduri de sanatate.Sa va bucurati der la multie fiecare raza de soare, de fiecare cuvint spos de ziua dumneavoastra.Iar din mici crengute de cristal vam pregatit un sincer la MULTI ANI!

O viata lunga sa traiesti cu multa demnitate
mereu sa ai folos si succes in toate
norocul si fericirea sa nu te paraseasca
dragostea si iubirea mereu sa te-nsoteasca
ce pot sa-ti mai doresc in asta viata zbuciumata
decat un trai imparatesc
Si multa, multa sanatate!

A mai trecut inca un an,
Te afli in fata vietii,
Un trandafiri iti spune la multi ani,
Din minunatul taram al tineretii.

! FUNDA te rog!

| roberta_3262 a răspuns:

Hello! Uite cateva:

Asta imi place mult:X:
1. Calcate-ar trenul FERICIRII
Traznite-ar fulgerul IUBIRII
Cadeati-ar in cap un sac cu BANI
Si un bilet cu,, LA MULTI ANI''
2. Sa ai 1 an nou fericit, 12 luni de bucurie, 53 de saptamani de fericire, 365 de zile de dragoste, 8760 de ore de sanatate, 525600 de minute de putere de munca si 31536000 de secunde alaturi de persoana ta iubita, LA MULTI ANI!
3. La Multi Ani si sanatate multa, pentru fiecare lumanare de pe tort sa ai cate o surpriza placuta!
4.Multa sanatate si La Multi Ani, sa ai mai multi fani decat dusmani!
5. La Multi Ani Iubire, La Multi Ani Fericire, La Multi ani de 10 ori, Te Iubesc de 1 milion de ori!
6. Bucura-te de fiecare clipa, zambeste, fii fericit si aminteste-ti un lucru: azi e ziua cea mai speciala din an asa ca traieste-o la maxim! La Multi Ani!
7. Iti urez tie, care esti primul si ultimul meu gand din zi si din noapte, tot binele din lume, noroc cu carul si sa ajungi in Topul celor de la Capitalul!
8. De ziua ta iti ofer in dar inima mea, frumos impaturita in aceasta misiva care sa iti sopteasca tie ca te iubesc si te voi iubi mereu! La Multi Ani!

Pa, pa.

Alte răspunsuri
| Manole_Andra_1995 a răspuns:

- La muti ani cu sanatate Domnul sa va dea de toate, poate un strop de fericire, poate unul de iubire, poate unul de noroc poate toate la un loc!