| anonim_4396 a întrebat:

Eu am facut un cont de facebook fals si mi-am batutu joc de cineva! iar acum tata vrea sa afle cine este acel cineva!(Cel care a facut contul fals, adica eu)si vrea sa duca unitatea la politie! se poate alfa ca eu am facut asta? Adica din memoria calculatorului sa paota vedea ca au fost scrise mesajele tot pe acelasi calulator?

Cum pot sterge sa nu se afle?
DAU FUNDA SI VOT!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am inteles nimic din ce ai scris tu acolo dar daca ai sters datele de navigare din browser nu mai afla nimeni nimic decat cei de la facebook.

PS: taica tu se ca.ca pe el sa te sperie... ii rad in nas aia de la politie daca il vad cu unitatea in brate pe la ei.

| Aron12 a răspuns (pentru suntserios):

Da dar nu stie ca eu am facut toate astea! Toti cred ca este alt cineva! si de asta mi-e frica sa nu afle ca am fost eu!

| suntserios a răspuns (pentru Aron12):

Oricum îi râd aia de la poliţie în nas. Crezi că nu au lucruri mai importante de făcut decât să caute conturi de facebook că nici măcar nu există o infracţiune?

| Morphines a răspuns:

Se poate afla prin alte medote, nu cu unitate, adică laughing
Șterge tot și dă-i shut down.

| Saskesai a răspuns:

Sterge contul de facebook, si nu mai are cum sa afle! happy

| Aron12 a răspuns (pentru Saskesai):

Cum sterg contul?

| Saskesai a răspuns (pentru Aron12):

Pai, poftim uitate;) http://solutiipc.ro/sterge-cont-facebook/