| MonaSimona a întrebat:

Eu am stat cu un baiat cu care sunt in clasa. Ne-am sarutat odata dar nu prea mi-a placut am vrut sa ma despart de el dar nu am facut-o pentru ca tineam prea mult la el si pentru ca ma gandiseam sa ii dau inca o sansa. El imi spunea ca eu st viata lui si de mine niciodata nu se va desparti si ca nu ma va insela cu altcineva. Dupa ce ne-am despartit el se comporta urat cu mine parca as fi fost invizibila nu ma baga in seama si prietenul lui cel mai bun m-a intrebat daca vr sa stau cu el eu i-am zis ca nu iar el a zis ca dc nu ce nu l-am uitat dc nu vr sa stau cu prietenul lui. A zis ca pe el nu il va deranja oricum pentru ca pentru el nu mai exist si fiindca m-a uitat si ca nu ma mai iubestea nici un pic. Dar nu cred asta pentru ca acum sta pe langa mine si nu vrea sa ma lase in pace se da la mine. Ma ia in brate, vrea sa ma pupe, imi pune mana pe fund etc. CE sa fac sa ii dau o palma cand face asta? Sau sa nu il bag in seama sa il las sa faca asta ca sa vada ce a pierdut? Sau sa ii pun pofta in cui?laughing

3 răspunsuri:
| Piiink a răspuns:

Daca ti la el fi cu el daca nu ti la el dai una smug

| KaMy a răspuns:

Sau mai multerolling on the floor

| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

Daca iti place cand se da la tine te strange in brate si iti da cu palma la fund impaca-te cu el daca nu iti place altoieshte-l(palmuieste-l)