| AnaBonteanu a întrebat:

Eu am visat iubitul prietenei mele.
Dar asa a fost visul : Eram eu cu el si eram la piscina si ne distram la piscina ne stropeam cu apa din astea...
Ce inseamna daca visez iubitul prietenei mele?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi ce spune dicționarul de vise, www.elystar.ro
Pa, pa.

| superdorex a răspuns:

Inseamna ca iti place de el nu? poate ca felul lui de a fi te-a facut sa te gandesti la el iar subconstientul a lucrat, in somn! Asa ca nu iti face probleme din aceasta privinta, doar daca ai vreun gand ascuns nu? day dreaming pa si multa bafta!

| Ambassaderåd a răspuns:

Chiar trebuie sa scrii intrebari de genul acesta? * Poate sunt rau sa unesimtit sau cum vrei tu sa zici. da rsincer. citeste regulamentul. nu se mai accepta intrebari de genul acesta. Plus. raspunsul la intrebarea ta este: Inseamna ca iti place de el dar nu ai vrea sa iti ranesti prietena. Multora li se intampla asta si vezi si in filme si muzica. dara asta e happy viata-.

| aNNoNNiMa a răspuns:

What stupid questionbig grin!

Thee first : Este doar un vis RELAX!
Sau poate te ingrijorezi pentru ca tu simti ceva pentru iubitul ei?big grin
Eu zic sa te gandesti.si sa ai grija sa nu iti ranesti prietena. Bafta :*.