| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

Eu am voce, foarte buna asa tot zic profesorii.Ce pot face pentru a nu mai avea voce. Adica sa cant groaznic.Nu sa nu vorbesc.Sa nu mai pot canta

funda;*

Răspuns Câştigător
| akaleesh20 a răspuns:

Nu gandesti ce spuiwinking! viata ta poate incepe asa! ceea ce vrei tu in locul vocii sunt niste copilarii...cum ai vrea sa fie viata ta?

4 răspunsuri:
| alynutza6820 a răspuns:

Unii ar da orice sa aiba o voce frumoasă şi tu ce faci? Îi dai cu piciorul unei asemenea ocazii? straight face Oricum... Încearcă să cânţi oribil, sa ţipi mai mult când cânţi... laughing Aşa nimeni nu va mai crede că tu ai voce big grin Oricum. cred că nu vei face asta şi te vei mai gandi.winking

| thedistroyer a răspuns:

Apucate de "acadele" si sa vezi cum nu mai canti laughing

| Alyn4U a răspuns:

Dar de ce? Ai 1 talent. Roaga o profesoara de Muzica sa te inscrie la niste cursuri si poti ajunge mare. Funda?big grin

| Kamwiiiiiiiii explică (pentru Alyn4U):

Tocmai asta e nu vreau sa am! Ma dispera, imi ocupa jumatate din timp! Vreauu si eu viata meathumbs down