| MirabelaMira a întrebat:

Eu cand imi citesc povestea pe wattpad se numara ca un cititor?
Multumesc anticipat. happy

5 răspunsuri:
| վፀiፀፀ a răspuns:

Da. De câte ori treci cu ochii peste poveste numărul cititorilor crește. Lasă și link-ul de la poveste, te rog. :3 Am să trec și eu să o citesc :*

| MirabelaMira explică (pentru վፀiፀፀ):

Mersi mult, apreciez :) Poti sa imi lasi si o parere pe privat pe wattpad sau pe TPU;) http://www.wattpad.com/story/22925267-r%C4%83zbunarea

| վፀiፀፀ a răspuns (pentru MirabelaMira):

Sigur :*

| doreal a răspuns (pentru MirabelaMira):

E intersanta, ti-am dat si followwinking.

| MirabelaMira explică (pentru doreal):

Mersi :* Urmeaza sa postez astazi, in cateva minute capitolul II