| dulshe a întrebat:

Eu cred ca aproape toti cei care lasa intrebari anonim, au cont pe TPU. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Uite la asta m-am gandit si eu.happy Dar nu am nimic impotriva.happyE treaba lor.
Asta cred pentru ca oricine care ar afla de acest site si-ar face cont pe TPU pentru ca este un site interesant.happy

11 răspunsuri:
| selef a răspuns:

Posibil dar este treaba lor.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Au cont dar prefera sa fie anonimi din nu stiu ce motiv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur ca au cont, si sa iti spun si de ce...:
1. E mai usor sa intri intr-o disputa cu un utilizator pe care il cunosti.
2. Multi sunt egoisti cand e vorba sa de-a castigator un utilizator si se folosesc de anonimat.
3. cine intra pe TPU, consider ca isi face si cont ca sa ii fie mai accesibil acest site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur ca au cont, si sa iti spun si de ce...:
1.E mai usor sa intri intr-o disputa cu un utilizator pe care il cunosti.
2. Multi sunt egoisti cand e vorba sa de-a castigator un utilizator si se folosesc de anonimat.
3. cine intra pe Tpu, consider ca isi face si cont ca sa ii fie mai accesibil acest site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai si grabit sa dai un raspuns castigatorlaughing. Eu prefer sa aflu si parerea celorlalti atunci cand desemnez un castigator. Abia astept sa mai imi fac un cont laughing

tundenana
| tundenana a răspuns:

Nu cred ca e important asta...

daniela
| daniela a răspuns:

Crezi ca are vreo importanta. poate sunt timizi dar vor sa stie cate ceva.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt anonim si NU AM CONT PE TPU. unde scrie ca e obligatoriu sa te inscrii? odata ce exista acest " anonim" il folosesc! si cred ca multi fac asta! poate intr-adevar sunt si unii inscrisi care uneori pun intr/raspund sub forma de anonimi.Eu doar raspund.Nu am nevoie de raspunsuri. Le aflu singura de la viata.nici p`atat n`am nevoie de cont.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si eu cred la fel.

| maryana5 a răspuns:

Sunt cu tine soro!
xoxooo, mary peace sign