| MariaAlexandra2004 a întrebat:

Eu, de cand m-am nascut, am locuit intr-un cartier destul de dragut dar pentru ca scoala de langa mine nu e destul de buna, mama m-a dus la o scoala din mijlocul orașului. Acum vara e foarte nasol deoarece eu cunosc maxim 10-15 copii de vârsta mea din cartier dar maxim 5 ies cu mine pentru ca restul ori si-au tras fițe ori au gasca lor. Nu stiu ce sa fac. Ma plictisesc in fiecare zi. Prietenele mele de la scoala locuiesc aproape de centrul orașului, la o distanță mare fata de mine si nu pot sa parcurg aproape 40 de km dus-intors ca sa ies cu ele. Stiti cumva ce as putea sa fac ca sa nu ma mai plictisesc?

1 răspuns:
| Anonim37 a răspuns:

Gasteste-ti o activitate...Citeste, invata ceva nou, vorbeste online, fa ceva ce iti place happy