| anonim_4396 a întrebat:

Eu de ce nu am probleme cu greutatea? Toti se plang ca nu pot manca tot ce vor sau doar anumite alimente pentru ca se ingrasa imediat. Eu mananc destul si orice, dar degeaba, nu ma ingras niciodata. De ce? Vreau sa ma mai ingras putin.

1 răspuns:
| maradi3 a răspuns:

Nu-ti bate capul,cred ca toti la un moment dat am trecut prin asta si-apoi, am devenit balene! Probabil acum ai arderile bune, nu esti static, te misti foarte mult! E normal sa fii asa! Cine te place, te place si-asa crede-ma! Bafta