| Aoxkajcjw a întrebat:

Eu de vreo 1 luna nu am chef de viata..sunt foarte nepasator si spun totul pe fata, supar lumea. Eu cred ca sunt asa pentru ca toti prietenii m-au lasat si m-am inchis in mine, nu am mai avut o iubita de vreo 3 luni pentru ca efectiv nu pot vorbi cu o fata. Ce faci si atat nu imi prea dau interesul, oare ce as putea face? In afara de psiholog, nu am incredere in ei, sunt paraciosi(am fost cand eram mai mic )

3 răspunsuri:
| Kerre a răspuns:

Incearca sa faci lucruri care te fac mai fericit. Mediteaza asupra ta, gandeste-te la lucrurile frumoase, care te fac fericit, la persoanele iubite.

| Subsemnatul123 a răspuns:

E mult tare 3 luni ce sa zic laughing
Poate intr-o prima instanta te-ar putea ajuta psihologul, daca nu poate ai nevoie de alta prietena. Multi si din cauza asta sunt depresivi si fara chef de nimic, ajung la o varsta si nu pot avea o relatie.

| Demetrov a răspuns:

Eu am fost la psiholog si nu m-au ajutat cu nimic, aia sunt buni doar sa-ti toace cascavalul. incearca sa-ti pese, sa pui suflet in ceea ce faci si cel mai important sa o faci cu placere. cauta sa iti faci noi prieteni, o iubita, practic sa incepi o „ viata " noua.