| NYØ2002 a întrebat:

Eu fac sala.Eu alerg pe banda 15 minute la inceputul programului, e posibil sa imi maresc viteza?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Important de stiut: nu alerga pe ciment asfalt iarba etc doar in cazuri urgente. Stiu pe cineva care are probleme cu genunchiu (fisura) din cauza aia. Banda e buna pentru ca e moale si nu afecteaza articulatiile. Indicat e sa mergi pentru ca alergatu chinuie inima

| alina2k18 a răspuns:

Cu timpul o sa capeti anduranta si o sa stimulezi si ritmul cardiacwinking
Alergi pe plan neted sau inclinat?

| NYØ2002 explică (pentru alina2k18):

Neted e la Nivel 1