| CelCareRamaneInUrma a întrebat:

Eu in ultimii 2-3 ani am avut parul lung si astazi m-am ras in cap, pentru ca m-am plictisit de el si ma si deranja in unele momente.Deci nu-mi pare rau deloc ca m-am ras in cap,dar parca simt asa o urma foarte mica de regret(nici nu stiu daca e cuvantul potrivit), ma simt de parca n-am avut parul lung niciodata.Din ce cauza am senzatia asta?

6 răspunsuri:
| nuspuncinesunt2 a răspuns:

Emma Watson.In fine, sunt o fana de a rolului ei jucat in Harry Potter.
In fine, nu despre asta e vorba.
Te-ai ras in cap? Adica cheala? Rasa inseamna cheala...Nu stiu ce sa zic.
Esti fata totusi.
Ai senzatia asta probabil pentru ca cu toate ca era enervant, iti statea bine cu el, nu?
E precum si cu o ruda enervanta a naibii dar totusi iti pare rau de ea dupa ce a murit.
Si parul era enervant.Nu stiu ce sa zic. Puteai sa-ti cumperi elastice de alea mai groase.Eu de alea folosesc sa nu imi rup parul.Si seara puteai sa il impletesti si dimineata era ca periat si descalcit.
Daca te referi ca asa te enerva.
Dar oricum, cred ca ai senzatia asta pentru ca parul e un fel de acesoriu feminin si probabil ti-e dor de el.
Dar asta nu pot sa iti spun eu sigur, nici X, nici Y si nici nimeni!
Trebuie tu sa descoperi asta.
Si nah, sper ca o sa iti creasca repede inapoi daca iti pare rau de el.
Pupici?

| nuspuncinesunt2 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Semnele intrebarii erau un emoji dar TPU...

| CelCareRamaneInUrma explică (pentru nuspuncinesunt2):

Imi pare rau pentru confuzie, dar sunt baiat.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns (pentru nuspuncinesunt2):

Cred ca e baiat, avand in vedere ca are "Simp" in nume...

| nuspuncinesunt2 a răspuns (pentru CelCareRamaneInUrma):

Ce confuzie?
A lol, ma jur ca eu credeam ca esti fata ca nu stiam de fani baieti ai Emmei si ce si-a zis draga de mine?
,, Las` ca nu mai intru la profil ca oricum daca e fan Emma e sigur fata ``
Ma jur ca daca stiam nici nu mai stateam sa scriu la intrebare chestiile alea.

Nah, atunci nu stiu motive sa iti para rau uneori dupa el.
L-ai fi taiat totusi candva.
Mai devreme sau mai tarziu.
Ma scuzi tu pe mine, nu stiam ca esti baiat.
Rad de prostia mea.
=)

| nuspuncinesunt2 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Ma scuzi tu pe mine, nu m-am mai uitat la numele intreg.
Am fazut Emma Watson, mi-am zis ca e ceva fana ca fani baieti nu stiam ca are si am zis ca nu mai intru pe profil sa ma asigur.
Oricum, mersi frumos.