| ßiαηċα a întrebat:

Eu joc metin pe sv privat (GX) si eram pe regatul albastru, apoi am cumparat ceva de la magazinul general si m-am mutat pe regatul rosu. Cum ma pot muta inapoi pe regatul albastru?

7 răspunsuri:
| ßiαηċα explică:

Pe metin2 GX

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai cumperi odata aia si te intorci inapoi pentru ca la aia iti da 3 variante.(mi s-a intamplat si mie cand jucam metin gx, acum nu mai joc metin deloc).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*** asa

| nilak a răspuns:

Esti naspa

| nilak a răspuns:

Scuze pentru mesajul de mai injos la dat varumio ca o fost la mine si sa aflat in treaba

| TheLord a răspuns:

Pe ce server privat joci?