| 0PopaPorno a întrebat:

Eu m-am saturat! Toata lumea din scoala vrea sa ma atinga. Isi face drum lumea astfel incat sa treaca pe langa mine si sa ma poata atinge. M-am saturat. Nu stiu ce gasesc asa de interesant la mine. :l Sfat?

3 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Si un prieten de al meu aseara vedea pinguin si tot zicea sa nu=l calc.nu exista niciun pinguinn! totul era in capu lui! depinde ce fumezi, da eu zic mai bine sa le lasi.k uite ce ajungi sa postezi pe TPU

| DryLeaf a răspuns:

Pai, domnule "Justin Bieber", nu stiu...
Poate esti doar "fermecator", cine stie. Nu vad de ce te-ai sfii sa fii atins. Esti... "viziunea" fiecarei fete. Lasa-le! Lasa-te atins!winking

| xFoorMusiicx333 a răspuns:

Esti clar nebun/a.