| DariaCriss a întrebat:

Eu, maine, trebuie sa duc cadou de Craciun unei colege, ca ne facem toti colegii intre noi. Ce as putea sa-i cumpar? Sa ajung si ieftim, si sa fie si dragut.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Interesant, fac și eu chestia asta la şcoală, în fiecare an. De data aceasta, am nimerit un tip, mai puțin deștept, cu care nici măcar nu vorbesc. Mă gândeam să-i cumpăr un parfum, din Kaufland, ceva ieftin cu siguranță.
Tu i-ai putea cumpăra o broșă frumoasă, până în zece lei, sau un pandantiv, sau chiar un inel.
Sunt sigură că oricărei fete i-ar plăcea să primească așa ceva, fie ea fiţoasă sau nu.
http://www.crownfashion.ro/cumpara/inel-cu-bufni%C5%A3%C4%83-aurie-2298188
http://www.crownfashion.ro/cumpara/inel-dublu-cu-cheie-2425829

| sabinabujor2 a răspuns:

Depinde de ce-i place.Eu as cumpara niste cercei sau o bratara.Si doua bilete la film ar fi dragut, sau chiar un DVD cu acel film sau muzica. Poate o husa de telefon, daca-i place.O carte draguta care a aparut recent, sau un album pentru poze.Canle cu nume pe ele sunt prea banale.Un stilou,penar, jurnal sau carnetel... o esarfa, casti pentru telefon, medalion, portofel...