| ladygaga_9914 a întrebat:

Eu mananc foarte multe dulciuri si tot nu ma ingras. vreau sa ma ingras vara asta. cum as putea? ( sunt prea slaba pentru inaltimea mea)

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mergi la doctor şi spune-i ce problemă ai.Probabil îţi va da nişte vitamine, calciu, ca să ai poftă de mâncare şi să asimilezi mai repede.

| Kitty a răspuns:

Ia vitamine.

| ambutisare a răspuns:

Baga E-uri in ficat. poate ajungi sa te scoata pompierii pe geam.

| M3ntosana a răspuns:

Iti spun eu! Mananca dupa 6 si daca stai pana mai tarziu la tv sau pc mananca, nu prea e bine sa mananci seara, ca se punelaughing dar vad ca u vrei asta si uite o varianta.Eu una vreau sa slabesc si nu stiu cumthinking Daca o sa te ingrasi gandeste-te si cum o sa dai jos dupa happy

| missouri a răspuns:

Ce inaltime ai?

Daca vrei sa te ingrasi, mananca mult.De la FAST-FOOD.big grin
Mananca dulciuri, da` nu ciocolata si d'astea...mananca si tu gogosi, chestii d'astea care contin mult ulei, dar nu in exces, creste colecistu, Doamne fereste.

| Lavu a răspuns:

Fast-food?

stai toata ziua in pat la tv sau la pc...si mananca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa te ingrasi.
Motivul: Ai tai, sau cel putin unul dintre parinti, cu care semeni, era slab cand era de varsta ta. E un lucru ereditar.