| ZyReXe a întrebat:

Eu Mi-am facut un server de cs 1.6 mod dr cu knife bhop trail tot ce vrei dar de ce cand vreau sa intru pe el bag numele la server ip si mie imi intra pe el ma joc da la ceilalti prieteni care le-am dat ip nu le intra si le arata acolo scrie Establish Connection Server Cel putin asa tin eu minte Si nu se incarca da mie da

3 răspunsuri:
| RiseRuss a răspuns:

Trebuie sa ai selectat pe internet nu pe lan daca faci asta ar trebui sa mearga

| RiseRuss a răspuns:

Trebuie sa ai selectat pe internet nu pe lan daca faci asta ar trebui sa mearga!

| ionut_4243 a răspuns:

Ma am eu server tare de dr mai trebuie sal hostez restul are de toate si ii si tare are si nume... add id horceaionut si vb dc e ati dau admin big grin! go go go jbclub.no-ip.org are numele asta cam naspa da merge