| schreilu a întrebat:

Eu mi-am schimbat adresa de email de la hi5... si acum imi cere codul ala... dar nu mi-a venit emailul... dc? si cat timp trebuie sa astespt... pentru un email?

3 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Buna, de obicei vine mai greu in email mai rapid ar fi gmailul.acela vine maxim incateva ore daca dispui de acesta daca nu iti dau sfatul de ati face unulwinking
The end Ellywinking

| Elena97M a răspuns:

Poti astepta pana a doua zi de obicei dar daca nu si nu vine intra din nou pe hi5 si da sa se retrimita din nou codul.

by elen0tsza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei vine mai greu