| Zaho a întrebat:

Eu nu cred in vampiri. Voi credeti? Daca da de ce? De unde credeti ca provine aceasta legenda infricosatoare a vampirilor si a fiintelor supranaturale?

9 răspunsuri:
| Aηdεεε a răspuns:

Nu. nu mai cred de multlaughing. Pai. hai sa gandim logic :. Povestile astea au fost inventate de oameni, deci, mintea umana le-a " creat ".

O minte cu imaginatie bogata.hee hee

Succes!

| iKaede a răspuns:

Nici eu nu cred in vampiri. legenda s-a nascut in Romania in Transilvania. aceasta provenind de la Dracula care de fapt era Vlad Tepes. i se spunea asa pentru. ca era foarte rau si tragea oamenii prin teapta. nu ai de ce sa te sperii pentru. ca nu exista asa ceva. multi oameni fac filme pe aceasta tema dar numai pentru ca e ceva ft. ciudat. nu exista vampiri. si sunt de acord cu katalyn27, si eu cred in extraterestri laughing

| seen a răspuns:

Vampiri legenda lui Vlad dracu din transilvania varcolaci personaje create pentru ca baietii destepti sa castige pe spatele altora
Extraterestru mit stiintific nedovedit

| katalyn27 a răspuns:

Vampiri sau nascut in Romania, legenda lu dracula, si eu nu cred in vampiri, eu cred in extraterestrilaughing

| AoiTori a răspuns:

Nici eu nu cred in vampiri dar ma fascineaza la ce a ajuns imaginatia omului. happy

| Nayuky a răspuns:

Eu nu cred in vampiti ci in fantome..am avut niste experiente neplacute..nu sunt emo sa ceva.dar pur si simplu parca e o chiestie de familielaughing

| Bleed a răspuns:

Nici eu nu cred in vampiri.

| zophie a răspuns:

Nu pot spune că cred în vampiri dar mă incită gândul că ar exista. La noi, cred că legenda provine de la Dracula, de la legendele lui Vlad Ţepeş, că ar fi fiul lui. Dar pe plan internaţional, nu am idee de unde ar putea proveni. Oricum, filmele cu vampiri sunt la putere! :d

| thefloryno1 a răspuns:

Imaginatia omului... nu cred ca a existat sh nici nu exista vampiri...