| NYØ2002 a întrebat:

Eu nu stiu de ce, dar eu cred că sunt ghinionist, cum de nu am avut nicio relatie pana acum si am aproape 18 ani((ii fac in mai).Eu uneori am ganduri de sinucidere!
Nu pot găsi o fată care sa imi placa de ea dar si ei sa ii placa de mine! Eu atrag doar fetele care nu mă plac!
Altii rad de mine ca nu am avut iubită pana la varsta asta si ma simt asa nasol.
Eu mă gandesc că nu mi-e destinat să am iubita și ca o sa fiu mai tarziu cu o fată pe care nu o vreau (adica una Raluca care taicaso e prieten cu taicamio si e fata de lautar si taicamio e lautar si de asta si ca o sa trebuiasa sa aud toata viata lautariile lor, o sa trebuiasca sa stau in casa cu iubita si cu parintii, cea mai naspa chestie).
Eu am facut cu unul un VS cu el sa vad cine are mai multe voturi si m-a batut cu 10-2 si ma asteptam sa il fac la 0 ca stiu ca sunt mai frumos ca el.

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca pretentiile tale, sunt mult peste ceea ce poti oferii tu si nu esti realist de asta
Dupa cum stim, esti creol, cu parul ridicat in sus si foarte micut de statura.
Asadar, din start, ai pierdut jumatate din fetitele de 16-17 ani, ca cele de peste 18 nu se uita la baietii mici.
Dar aspectul fizic conteaza numai 50%, findca inteligenta, vocabularul, comportamentul si atitudinea, sunt cealalta jumatate care determina o fata sa te placa.
Poate ca aici ai nevoie sa lucrezi si sa te cizelezi, daca ai pierdut concursul, in fata unuia care nu-i mai frumos ca tine, doar mai alb la piele.

| NYØ2002 explică (pentru Violleta2022):

Eu nu sunt foarte micuț de statură, am 1, 70(adica sunt mediu)Eu mi-a facut parul creț! Nu am pretentie la fete mari!(alea de 15-16-17 ani mai merg).La inaltime trebuie sa gasesc o fata mai mica ca mine cam 1-57-60-65m.Eu mă ingrijesc cat pot eu de mult, imi iau măsti de fată, chestii pentru cosuri.Eu cred ca e mai bine sa am una si buna decat multe si parasute!, nu ca să imi învartă banii cum vrea ea! sa iubeasca numai banii.

| Violleta2022 a răspuns (pentru NYØ2002):

Ba da puiule, tu esti foarte micut de statura pentru un barbat la 1.70m.
Un barbat de inaltime medie are 1.80m! Vezi ca, ai incurcat categorile happy

Eu, ca femeie am 1.74m si nu sunt considerata inalta.

Daca vrei un sfat sa agati fete, iti pot spune clar: invata sa vorbesti frumos, sa renunti la injuraturi si la aroganta, ca astea sunt lucruruile care te pun intr-o lumina proasta, de care fug fetele.
Cat privesc banii, nu-ti fa probleme, se vede ca nu ai prea multi, deci nu o sa fii niciodata ales doar ca sa ti se manance banii.

| NYØ2002 explică (pentru Violleta2022):

Nu toată lumea e inaltă! O fată o consider inaltimea medie de peste 1, 60 si Baieti de peste 1, 70. Mie parul imi dă și inaltime si am si papuci inalti! Tu da chiar esti inaltă! Eu mai bine am 1, 70 si sa fiu facut, decat sa fiu inalt(pălugă)și subțirel. Apropo intre fete si baieti trebuie sa fie diferenta de 5-10 cm sau aceeasi inaltime(cupluri).
Mai cresc pănă la 20 de anii! Daca ajung la 1, 75 sunt perfect

| Violleta2022 a răspuns (pentru NYØ2002):

Nu are importanta ce consideri tu, pentru lumea ta, ci ces pun statiticile, global, sau individual pe fiecare tara.
Poti sa mai cresti cativa centimetrii pana la 20 de ani, daca faci sport serios, adica il practici zilnic, ca sa-ti stimulezi cresterea.

| NYØ2002 explică (pentru Violleta2022):

Eu fac flotări!

| Violleta2022 a răspuns (pentru NYØ2002):

Flotarile te ajuta sa-ti cresti muschi de la mani si picioare, nu sa cresti in inaltime.

| NYØ2002 explică (pentru Violleta2022):

Si la piept mai ales

| Violleta2022 a răspuns (pentru NYØ2002):

Poate daca faci flotari perfecte si cate 200 pe zi, sa-ti creasca pieptul, fiindca la ce flotari faci tu acum, pieptul tau este ca al unui copil de 14-15 ani, nelucrat.
Dar daca pe tine te interseaza sa fii un pitic cu muschi... atunci fa flotari mai departe, ca oricum nu conteaza pentru nimeni.