| BuhBlah a întrebat:

Eu plec la scoala si vreau ca atunci cand ma intorc acasa sa gasesc un raspuns la o intrebare:
Ce profil de liceu este bazat mai mult pe creatie? Mai ales in cuvintehappy

2 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Liceul de arte e bazat pe creatie, dar nu sunt sigur daca tine de cuvinte. Poti merge la profil de filologie dar asta nu inseamna ca o sa compui poezi. Depinde de firea profesorului.De exemplu profesorul meu ne cere sa compunem dar nu oti sunt asa.

| Prigatdevisine a răspuns:

Liceul de arte