| fataAiaînaltă a întrebat:

Eu și iubitul meu ne-am despărțit, luna asta pe 20 facem 1 luna de când nu mai suntem împreuna, am realizat ca nu ne iubeam cu adevărat ci eram doar "dependenți " unul de altul in sensul ca simțim o atracție fizica foarte mare unul pentru altul și sexul era nemaipomenit. Dar atât. In rest eram foarte toxici și ne faceam doar rau, ne despărțeam foarte des. Acum sunt cu altcineva, dar problema este ca nu este aceeași chimie cum era cu fostul, nu este deloc bun la pat și nu simt nimic. O are foarte mică. In schimb relația merge mai bine cu actualul, ne înțelegem mai bine dar este penibil in pat și nu simt cum simteam cu fostul. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

și nu poți cumva să îmbunătățești? adică mărimea nu, da măcar să-l înveți să se miște sau ceva

| Catrice a răspuns:

Treci la al treilea.

| OanaDD a răspuns:

Cred ca dupa doar 1 luna de la despartirea de fostul este prea devreme sa zici ca esti intr-o relatie cu altcineva si inevitabil intervine "comparatia". Care este de asemenea toxica.
Pe termen scurt conteaza si sexul. Dar pe termen lung sufletul. Profita ca e un baiat mai bun actualul si fi inteligenta si modeleaza-l dupa placul tau in pat.
Pupici!

| alexcuamare123 a răspuns:

Cauti pe alt cineva