| ColorSplash123408 a întrebat:

Eu si prietenul meu avem o relatie la distanta si nu ne vedem doar in vacante,si as vrea sa ii scriu ceva despre mine si el pervers dar nu sunt asa creativa, ma ajutati? Cel mai bun raspuns primeste Funda :*

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Toate la timpul lor! Sigur va fi o perioadă în care vă veţi vedea,am avut şi eu o altfel de relaţie şi ştiu ce înseamnă, nu prea am (avem) cum să te ajutăm deoarece nu ştim ce simţi tu pentru el în acest moment, oricum scrisoarea trebuie să fie una plăcută îţi dai seama tu singură ce ii poţi scrie, încearcă să începi cu : "Dragul meu iubit, tu însemni totul pentru mine" şi să închei cu "Iubirea mea faţă de tine este una enormă aşa că îţi spun un sincer Te iubesc".

3 răspunsuri:
| Ichnat a răspuns:

Scrie din suflet nu cu mintea tongue

| izabelaAna a răspuns:

Eu sunt de parere ca ochii care nu se vad se uita..relatiile la distanta nu sunt de durata straight face...

| gabyB a răspuns (pentru izabelaAna):

Uite ca te contrazic happy eu am o asemenea relatie de 3 ani si stiu ca nu m-a inselat niciodata. vara mea a avut o asemenea relatie 4 ani si s-a si casatorit cu respectivul. trebuie sa ai incredere in omul de langa tine..normal, depinde de fiecare in parte.sunt care se si uita.