| ParanoidGurl a întrebat:

Eu si prietenul meu ne-am hotarat sa ne facem cate un tatuaj(semipermanent). M-am gandit ca ar fi ok ceva finut pe incheietura mainii. Ce parere aveti despre tatuaje si ce modele va plac?

2 răspunsuri:
| lyrics a răspuns:

Pentru fata este potrivit la incheietura mainii... dar ca baiat...nu prea.
cel putin asta cred.
parerea mea e ca el isi poate tatua la ceafa sau p braf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tatuajele reprezinta pentru mine un mod de a te exprima. La urma urmei, in momentul in care te tatuezi faci asta pentru a transmite un anume mesaj, pentru a te estetiza, a te "personaliza". Cat despre modele, personal imi plac tatuajele tribale si dragonii tongue