| Andreyutza_6346 a întrebat:

Eu si surorile mele am vost prinse de mama ca am chiulit de la mai multe ore si ce credeti ca s-a intamplat nea batut in sala de clasa la fundul gol nea facut poza o dau cui o vrea luati id de mess andreeajongjong sa ma ajutati primesc bataie intruna de exemplu vorbeam cu iubitu meu la microfon(fara cast)si m-a intrebat daca vreaua sa facem sex si eu am spus da atat mi-a fost ca am primit o bataie sora cu moarte si dupa o nota mica ma dezbracat si ma timis in tot blocul in fundul gol acasa iar m-a batut e normal? e vina mea? ajutati-ma va inplorsi fiti siceri vreau sa stiu e vina mea sau nu apropo bataie primesc la fundul gol cu palma cu cureaua ci batul de ce e vina mea? sa stiu ca daca da sa ma schimb eu.

Răspuns Câştigător
| Tourniquet a răspuns:

Asta nu e mama. Asa ceva nu se poate. Cum daca iei acum un 6 sa zicem, gata, dai si omoara copilul. Vorbeste cu cineva. Cu iubitul, cu o prietena, cu cineva din familie de incredere, cei de la Protectia Copilului.

16 răspunsuri:
| alexaaa a răspuns:

Lolrolling on the floor))vb serios?

| Twatwaffle a răspuns:

Condoleantzerolling on the floor)))laughing)...no comment(e cineva p'aici care a zis destuleee)

| MEMO a răspuns:

Loool rolling on the floor
Inposibiil.
Dai unaa

| DraPraaHaarp a răspuns:

laughingrolling on the floorloool.pebnala pozalaughingsh ''povestea asta a ta''laughing

| ginamagheru a răspuns:

Doamnerolling on the floor) tu chiar vb serios?laughing)))

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns:

Mama ta gandeste?
Chestiile astea nu se fac, nu in public.
Pe bune, tu vorbesti serios?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... ce dracul sa mai zic?
Nu am ce sa zic...decat ca aia nu e normala la cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite eu iti spun sincer e si vina ta dar si a mamei tale de exemplu ai zis ca iubitul tau vrea sa faceti sex cati ani ai daca ai mai putun de 18 nu pre ai gresit si mai ales daca era si mama ta aclo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu in primul rand nu as posta asa ceva si in al doilea rand nu tu esti devina ci mama ta sa consulte un psihiatru

| IvanClaudiaNicoleta a răspuns:

Mama ta te bate la fundul gol și când ești la menstruație?

| Andreeagabriela2016 a răspuns:

Nu e bine sa chiulesti, dar nici ce a făcut mama ta nu este bine. Eu zic sa vorbesti cu ea.

| Mann a răspuns:

Bine ti-a facut.

| alinagradinamagia a răspuns:

Incearca sai faci pe plac.

| oana_6058 a răspuns:

Vreau sa vorbim. vezi ca ti-am lasat adresa mea de mess. Nu sunt de acord sa fii scoasa in pilea goala afara pe scari dar cateva curele la pilea goala sunt bune

| Capata_Viorica_1977 a răspuns (pentru oana_6058):

Corect. Curelele sunt indicate. Dar trebuie date cu catarama, nu cu cureaua dublată, să doară mai tare. Cel puțin 50 de curele sunt indicate