| CastorR a întrebat:

Eu stiu de ce suntem raportati toti.Pentru ca pe site sunt prea multi prosti(Ex principal: giuly) care raspund alandala, fara motiv.Ba ori da-ti un raspuns folositor ori taceti dracu din gura! Haide sa ne unim cu cei care raporteaza si sa facem o campanie Anti-prosti.Sa ii raportam pe toti prostii care dau raspunsuri jignitoare si nefolositoare(adica cei care raspund doar asa, sa foloseasca tastatura). Vreti sa va alaturati campaniei mele?

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Vad ca ti-ai schimbat numele contului in "GeniulConduceCampaniaAntiProsti". De ce ar avea nevoie un geniu de alti oameni pentru a-l ajuta? Geniile sclipesc, iar noi, sigur iti vom diminua sclipirea.

| DeEAஐ a răspuns:

Hai sa incepem cu tine geniulelaughing

| FiinţaCeaMaiBlândăŞiMereuAlăturiMAMA a răspuns:

Bună!
Ce tot atâtea campanii? Mai bine nu i - ai băga în seamă pe " proşti " şi ţi - ai vedea de treaba ta şi ei de a lor. Aţi fi toţi liniştiţi.
Nu ştiu ce tot vă apucă pe toţi cu campaniile astea. A început unul, şi acum invazie! Unde o s - ajungem?! laughing
O seară plăcută oricum!

| andree_5411 a răspuns:

Da.Ar fi super.
Let`s do it!

| Pleeex a răspuns:

Da eu vreau!

| CastorR explică:

Da stiu Drojer dar am nevoie de ajutorul vostru pentru a invinge coruptia de pe TPU.Impreuna putem face TPU-ul cum era inainte!

| DavidStelistu a răspuns:

Ce companie?