| iulia_8529 a întrebat:

Eu sunt impreuna cu un baiat de 2 luni si am o prietena care cred ca ii place de el. la scoala in toate pauzele il vad ca sta tot cu el parca ea ar fi iubitul ei dar daca eu mas da la baiatu de care ii place ei nu i-ar placea...nu stiu ce sa fac... oare ii place de el?

4 răspunsuri:
| danrey a răspuns:

Intreaba si lamureste asta nu mai sta cu frica ca esti inselata(apropo cati ani ai?)

| dulcykaLy a răspuns:

Intreab-o.si spune-i ca nu iti place sa stea de vb cu el. asa de mult.

| Alinfake a răspuns:

Fa si tu acelasi lucru cu un alt baiat.sa vezi cum reactioneaza si el

| Aura_6678 a răspuns:

Vorbeste cu fata respectiva. ai tot dreptul sa afli