| TkSonia a întrebat:

Eu sunt scundă 152 cm. Merită să fiu împreună cu un baiat înalt 180+?

Răspuns Câştigător
| cristimacheama a răspuns:

Înălțimea nu e totul într-o relație. Dacă băiatul se poartă frumos cu tine și e de încredere, asta e tot ce contează.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca merita!
Poti purta tocuri la fiecare intalnire, simtindu-te fericita si totodata protejata, de un baiat mai inalt.

| Freya1 a răspuns:

Nu știu ce vrei sa spui prin "merita". Adică de ce ar fi un impediment atât de mare înălțimea încât sa nu se merite sa iubești un om pentru asta?

Dacă lui ii placi, si tu îl placi sa fie intr-un ceas bun.

| TkSonia explică (pentru Freya1):

Mersi pentru răspuns

| ZokoZEW a răspuns:

Da, nu prea conteaza inaltimea

| TkSonia explică (pentru ZokoZEW):

Păi dacă el este înalt și eu scunda ne ajutăm reciproc adică eu pe el ca sunt scundă și el pe mine ca este înalt

| ionur a răspuns (pentru TkSonia):

Îți iei scară cu tine sau mereu pe vârfuri ca dinozauri.

| cristi7806952 a răspuns:

Poti sa fii si cu unul de 2 metrii tot ce conteaza e sa va iubiti