| fgmijpb a întrebat:

Eu vreau sa imi deschid un canal de gaming pe Youtube, iar mama mea lucreaza acasa si nu voi putea filma cand vreau eu pentru ca nu ii voi spune de canal pentru ca am mai dus aceeasi discutie si ea a zis sa nu ma fac de ras pe Youtube, iar daca filmez cand e ea acasa ma va auzi si va crede ca vorbesc singur. Spune-ti-mi va rog ce as putea sa fac ca sa filmez pentru Youtube fara sa auda sau sa ma intrerupa mama?

1 răspuns:
| KilluaZoldyck a răspuns:

Fa ce vrei, dar nu apare ea in videoclip. Daca nu vrea filmeaza cand nu e acasa pe bucati, iti va fi greu, dar daca iti place chestia asta...