| anonim_4396 a întrebat:

Eugen Stan este administratorul scolii mele.Este un chitarist cunoscut de muzică folk... dacă îl căutaţi pe net. Dar lucrează în linişte, nu vrea celebritate. Astăzi m.am dus la dânsul şi mi. a spus dacă vreau să dau concert cu el şi că sunt bună de scenă, sunt frumoasă etc. Vrea luni să ia un chitarist şi eu cu o prietenă de. a mea să cântăm vocal. A spus că este şansa mea să devin cineva, să mi se descopere talentul... A spus că luni va face un negativ cu mine şi mi.este cam teamă ca nu prea am voce. Ce să fac? Să îi accept propunerea? Mă gândesc doar la câte concerte voi da, cum dă dânsul, dar mi. e frică să nu mă fac de râs. Fundiţă!

4 răspunsuri:
| clautzuuboy20 a răspuns:

Pai daca u crezi ca esti destul de buna.accepta nu rata o asemenea sansa plz funda

| pufosheniaaa a răspuns:

Pai incearca sa iti gasesti increderea si trebuie neaparat sa ai tupeu si uita de emotii nu te ajuta deloc SUCCES CANTA DIN TOATA INIMA *fundita*

| OxVow a răspuns:

Nu e adevarat. Daca el este in aceasta meserie ar trebui sa-l crezi,poate tie ti se pare doar ca nu ai voce, dar el daca spune ca ai voce, eu as zice sa ai incerdere in el si sa nu-ti fie rusine! Nu ai de ce! Intr-adevar e sansa ta de a ajunge."Mare"happy.Nu rata ocazia! Altul nu are parte de ea!winking

| Bubu_1372 a răspuns:

Daca iti place sa canti, iar el zice ca stii incearca fa ceea ce iti place si nu cred ca te vei face de ras.Toti oamenii mari au luat-o de jos deci nu ezita sa cantiwinkingSper ca te-am ajutat!