| ansei a întrebat:

Ex de jocuri pentru fete de 14 ani

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Fii mai explicită, ce fel de jocuri ai vrea: in doi, in trei sau cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fun Run Arena, My Tom, Candy Crush Saga, Pet Rescue Saga, Lady Popular Fashion Arena, Helix Jump, Happy Glass, Hello Cats, Love Balls, 8 Ball Pool, Triviador Romania, Color Switch, Picnic Cuvant, Cut It:Brain Puzzles, Colorfy, Pixel Art, Super Pads - Become a DJ, CATS:Crash Arena Turbo Stars, Home Design Makeover, Angry Birds, Temple Run 2, Subway Surf, etc.

| EvelynIsHere a răspuns:

Încearcă IMVU. E fain e cu socializare, iti faci propriul tău avatar. Eu zic ca merge.