| mariuswox a întrebat:

Exista aplicatie cu care pot vedea seriale, filme pe telefon?

2 răspunsuri:
| Mostesare a răspuns:

Dacă ești abonat Digi, activează serviciul "Digi Play" de pe site -ul lor, apoi descarcă aplicația Digi Online pe mobil. Ultimul pas pe care trebuie să îl faci este să intri la secțiunea "Digi Play" și să alegi ce dorești să vizionezi (filme, seriale, etc.)

| JETROLL a răspuns:

Se cheama ShowBox, cauti pe orice browser astfel "showbox apk ", primele 2 linkuri ar trebui sa fie bune.Garantez ca nu are virusi deoarece il folosesc in fiecare seara aproape.Cand ai intrat in aplicatie si dai pe orice film o sa vezi subtitles, pentru a beneficia de ele trebuie sa iti faci un cont pe siteul pe care ti-l arata. Indata ce ai facut asta te intorci la subtitles, te loghezi si cauti romana. Acum nu toate subtitrarile de acolo sunt bune, dar este imposibil sa nu fie una buna, in general cele bune se termina in "xvid" "720p". Sunt filme bagate aproape in fiecare zi, inclusiv seriale si sunt foarte noi.Este foarte bun.