| crucialmelody a întrebat:

Exista camere de supraveghere in orase? mai ales in cele mici? pe orice strada?

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Nu sunt chiar in toate orasele, insa, eu stiu orase mici in care sunt camere pe toate stradutele, depinde de interesul celor de la primarie si de bugetwinking

| crucialmelody explică (pentru AlinaaAli):

Oare cum as putea afla daca sunt si unde sunt intr-un oras mic,? Exista vreun site? Ceva?

| AlinaaAli a răspuns (pentru crucialmelody):

Ai facut ceva rau? big grin sau vrei sa faci? thinking
Daca e mica localitatea, poate ai ceva cunostinte pe la primarie, sau prieteni de-ai tai, si ar putea sa se informezewinking

| crucialmelody explică (pentru AlinaaAli):

Nu am facut nimic rau. Doar ca nici nu mi-ar place sa fiu monitorizata 24 din 24.

| AlinaaAli a răspuns (pentru crucialmelody):

Camerele alea nu sunt puse pentru tine sau pentru alta persoana, sunt puse pentru altfel de chestiiwinking
Nu ar trebui sa te deranjeze din moment ce te comporti normal! inca nu am mai auzit pe nimeni sa spuna ca il deranjeaza camerele din oras, toata lumea spune ca vrea camere laughing
Deci esti o premierawinking

7 răspunsuri:
| marcela290 a răspuns:

Nu. Nici macar in Bucuresti nu sunt pe orice strada happy

| ionut1134 a răspuns:

Poti fuma linistit happy nu iti mai face griji

| crucialmelody explică (pentru ionut1134):

Nu-i vorba de fumat, e vorba de curiozitate, Chiar nu stiam ca sunt, si se pare ca sunt.straight face