| a1q1w1 a întrebat:

Exista hackuri metin2.ro?

Răspuns Câştigător
| LauraaBlack a răspuns:

Da exista happy. Funda love struck?

4 răspunsuri:
| YourFriend a răspuns:

Da, exista, dar, din pacate, nu merge niciunul de cand au bagat astia HackShield-ul asta nou angry

| Tibi14 a răspuns:

Exista ma multeeee care merg chiar daca e hackshield.cauta pe unfair-gamers.com sau elitepvpers.de ceva de ganu MULTIHACK MOD by Kamarun sau pe elitecheaters.com ceva de ganu adventure public metin2 hack 1.5

| AlecsPAD a răspuns:

Uite aici un site serios:
www.hacksnguides.wikiforum.ro
Free hacks No keylogger (ai acolo un tutorial de depistare/stergere a keylogger-elor) 2013 fara virusi!