| Ana-Maria94 a întrebat:

Exista la GTA San Andreas parole, care sa poti sa intrii in toate locurile si sa si cumperi sau sa-ti faci prietena etc? mersi

Răspuns Câştigător
| adydassler a răspuns:

Pai pai avea din cate stiu 4 iubite bineintele nu odata ci iti alegi u si nu poti intra unde vrei u...;) iubitele le poti avea doar dupa ce termini multe misiuni
aici ai jocul terminat(salvarea jocului) downloadeazo si pune-o in my documents>gta san andreas si gata...;)
http://www.asasini.com/......-t1813.htm

45 răspunsuri:
| Simonaa5 a răspuns:

Ooo
unde te crezi in " viata reala " laughing

| cosm1n_9149 a răspuns:

Cica sa iti faci prietena. ahahaha!
Ai jucat vreodata. sau nu ai ce face si postezi si tu intrebari?

| Gween a răspuns:

Aa. nu cred

| Ana-Maria94 explică:

Da normal, ca am jucat si daca nu stit nu va pune nimeni sa raspundeti, a fost doar o simpla intrebare, dar vad ca unii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred.

| Gipsy a răspuns:

Ce idioti!

Intreaba si fata bai dragilor. Daca nu stiti sa raspundeti frumos nu mai raspundeti!

In legatura cu intrebarea. Iubite nu cred ca poti sa ai, si nic sa intrii in toate locuile.Doar sa ai codul la bani nelimitati.

Pa, te pup.

| Assassins a răspuns:

Pai nu e dar poti sa faci prietena la gta sa da eu nu stiu cum dar e tare partea naspa ca ai 4 iubite si nu stiu care e tampita, vrea sa fi slab nu cu muschi.

| Assassins a răspuns:

Pai nu exista da poti face prietena in GTA san andreas dar nu stiu cum ca la un lv cu masina ai iubita si o saruti etc succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista asa ceva iti poti fae 5 prietene(2 in San Fiero). Una e ganstar-ita, una politista, alta dealer sau asa ceva la un cazino si una e un fel de profesor de tir si ultima habar nu am.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti la o misiune trebuie sa f. i o fata si ea va fi prietena ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma fratilor da ce trebuie sa fac cand merg la fata ca merg la ea zice ceva si dupa nu stiu ce trebuie sa fac :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asccd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cu da poti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga cosmin sa stii ca poti sa ai iubita deoarece eu ma joc si am ajuns la un nivel unde am alvat o fata care a devenit iubita meaphbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica a aluia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuu ii o pacaleala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba i prostiior vezi ca exista coduri si gagici sunteti varza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi una am incercat-o si eu, UFIGUT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da parola este ghuyij

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zimi te rog parolele te inplor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pszda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred