| publicname a întrebat:

Exista lentile de contact care sa aiba dipotrii si in acelasi timp sa fie si colorate?

1 răspuns:
| manna a răspuns:

Salutare! exista atfel de lentile, care se fac la comanda, insa numai in saloanele de optica ce detin si serviciul de consultanta a unui oftalmolog. Sunt costisitoare si necesita schimbare destul de des, dar cel mai ok cred ca ar fi sa te adresezi doctorului oftalmolog care e in colaborare cu TPU, el va fi cel mai in masura sa te ajute!