| anonim_4396 a întrebat:

Exista locuri de munca online? (traducător engleză-română), cunosc destul de bine engleza nivel (B2), am 14 ani...

Răspuns Câştigător
| SLexuS a răspuns:

Da, normal ca exista, poti cauta pe olx, poti traduce filme, seriale, cu o mica cautare pe nenea google gasesti orice iti doresti.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 14 ani nu exista loc de munca, fiind ilegal.
Apoi, ca traducator trebuie sa ai licenta, sa ai minim 18 ani samd.
Faptul ca tu stii putina engleza, nu te poate face translator.
Ce spune userul de sus, este la misto, fiindca este imposibil sa ti se permita traducerea de filme sau seriale, dar nah, vrabia malai viseaza.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Exista. insa ai doar 14 ani, nu pre aai ce sa faci de la aceasta varsta.

| Andreeush a răspuns:

La 14 ani nu te angajează nimeni.

| SLexuS a răspuns (pentru Andreeush):

Nu trebuie neaparat sa lucrezi cu acte, poti si fara, dar asta este partea a 2-a.