| ionutflorin123 a întrebat:

Exista o comunitate pentru baieti/barbati chei din Romania sau un canal de Youtube despre asta? Deoarece imi cade parul si am 17 ani si chiar as vrea sa imi impartasesc povestea cu altii

4 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Poti sa-i scrii lui Traistariu. Sunt mai atragatori barbatii fara par, au aura aia de golan, si atrag fete si femei.
Schimba si samponul, fa-ti singur unul acasa, fara prostiile de pe eticheta. Cauta pe Youtube

| ionutflorin123 explică (pentru Sonia822):

Da dar fruntea mea e enorma mi se vede ca la un copil cu probleme prematur

| Sonia822 a răspuns (pentru ionutflorin123):

E genetic? Bunicul, tata, cum au avut parul cand erau tineri- 30, 4 ani? Daca dansii n-au par, n-ai ce face, asa e gena. Daca ei aveau par, atunci e la tine o posibila problema medicala. Sau te macina ceva si nu realizezi, si cade parul.

| ionutflorin123 explică (pentru Sonia822):

Nu-s ce sa zic