| anonim_4396 a întrebat:

Exista poze nud cu Debby Ryan

Răspuns Câştigător
| Costin_Andrei_1970 a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/search

P.S. Seteaza la google Safe search OFF.

5 răspunsuri:
| valeria4u a răspuns:

Nu stiu daca exista, dar poti intreba aici --> www.google.com
Am auzit ca e un site foarte special, gaseste orice vrei tu! :|

| valeria4u a răspuns:

Totusi, am gasit o poza. --> http://www.google.ro/......tp?/imgres :>

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista, pentru ca e o fata tipica Disney: cu inele de puritate etc.

| simonafrumoasa a răspuns:

Acum daca tot m-am uitat la intrebarea ta hai sa intram in vorba. nici eu nu am gasit mai multe decat fetele de jos. bun chiar nu le inteleg pe unuele fete disney sunt dragute au voce si ele inca stau pe disney cu copii. selena gomez si miley cyurus sau maturizat si si-au dat seama de ce reputatie vor avea pe disney channel. selena insusi a declarat nu stiu daca tu te uiti la stiri dar ea a declarat ca atuncia cand vi de pe disney channel oameni te vad intr-un anumit fel. si ca de aia a tras un film nou spring breakers in care apare sub rolul unei fete rele sa zicem asa. si cealalta mily cyurus si-a bagat mintile in cap si s-a lasat de hannah montana desenele pentru copii trebuiau sa ramana animate. poate nu va interesat ce am scris eu atncia imi pare rau! PUP! pa pa!

| Costin_Andrei_1970 a răspuns:

Labarule!