| yuli10 a întrebat:

Exista traseu de metrou cu statie in ghencea? Pe harta din interiorul metroului nu apare, dar am vazut pe alte harti ca ar fi si am citit pe net ba ca e, ba ca nu e, ba ca e in constructie...

Răspuns Câştigător
| JustMeFlory a răspuns:

Metrou nu! Prin ghencea nu trece niciun metrou.Tramvaiul 41 are capatul in ghencea si mai sunt cateva autobuze care trec pe acolo 385, 173 si mai sunthappy

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu este.

| anda_9874 a răspuns:

Nu trece niciun metrou prin Ghencea. Am auzit ca e posibil sa se contruiasca peste cativa ani, dar nu cred asta.

| Christyne a răspuns:

Traseu de metrou pana in Ghencea nu e.Si nici in constructie.Se auzea ca se vrea sa se consrtuiasca un nou traseu pana in Drumul Taberei dar de Ghencea nu stiu nimic.Tramvaiul 41 e cel mai bun din tot Bucurestiul dupa parerea mea.