| litere123 a întrebat:

Există un om fericit cu adevărat, indiferent de piedicile pe care i le oferă viața? Mai exact, există fericire în lumea asta clevetitoare și egoistă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Există, dar puțini, și nu toată viața. Mulți găsesc fericirea târziu. E ceva ce nu-ți poți impune, poți doar tine la ea. Vine de la sine.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Răspuns, de două ori da. Asta se întâmplă dacă nu confunzi fericirea cu plăcerea și confortul.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Uneori trebuie sa iti faci singur fericirea si sa o vezi in unele lucruri la care nu te asteptai sa te uiti. Nu intodeauna lumea din exterior te poate face fericit

| CodrutElian1990 a răspuns:

Da, nebunii!