| Florinsss a întrebat:

Exista un program de scos cenzura după poze și videoclipuri?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cum te gândești tu să se scoată cenzura "după" poze și clipuri? Care cenzură și de unde?

| Florinsss explică (pentru sierra1):

Da mă văzut pe tik tok la surivior Romania când se vedea sânul la fata aia și un după tik tok a scos cenzura și să văzut gol

| sierra1 a răspuns (pentru Florinsss):

ăla e gata editat! originalul il are mama lui, n-ai ce-i face

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca videoclipul original a fost editat, s-a aplicat un blur (sau orice altceva peste), urmand ca dupa sa fie publicat pentru... public, atunci orice alta varianta la care te gandesti... nu scoate nicio "cenzura", pentru ca nu poti sa vezi realitatea din spatele unui lucru fisier media digital.

Ce se poate face, sau probabil ce ai vazut tu, este ca exista diferite programe in care se poate juca cu pixelii respectivi, astfel incat sa se creeze o alta portiune din imagine ulterior, dar asta nu reflecta realitatea.

Daca tu vezi dupa o poza cu cineva asa cum vrei, tu poti sa presupui ca asa ar arata, sau poti sa sa zici ca seama, sau chiar ca... fix asa ar arata in realitate, ca este posibil. Insa realitatea originala nu este acolo, daca intelegi la ce ma refer.

| Florinsss explică (pentru DoarBogdan):

Ok dar un site de tradus in romana videoclipuri ști

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florinsss):

Ce inseamna sa traduca videoclipuri? Sa inregistreze continutul audio si ulterior sa furnizeze ca output, tradus? In format text? Nu prea sunt.

Ce poti sa faci in schimb, ar fi sa cauti pe internet un site de genul "translate audio to text online", si sa ai informatia in format text, ca dupa sa o traduci cu un... translate.

Pe Youtube, la unele videoclipuri mai poti selecta in ce limba sa iti afiseze subtitrarile.

| Florinsss explică (pentru DoarBogdan):

Pai știu că pe YouTube merge dar mă refer video text dar nu prea contează dacă îmi poți zice un program de tradus

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florinsss):

Pai ti-am spus mai sus cum si ce poti sa faci in acest caz happy