| DudaYeah a întrebat:

Exista un program prin care as putea vedea unde se afla o anumita persoana ca din satelit? de ex. sa scriu "demi lovato" apoi apas enter si imi arata unde se afla. FUNDA!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista! Intimitatea unde ar mai fi? Trebuie ca fiecare persoana sa aiba implementat un cip ca sa o poti urmari prin GPS!

Apache
| Apache a răspuns:

Nu obsedat-o! ...nu poti urmarii chiar pe oricine!
doar, sa ii montezi respectivei persoane un dospozitiv de urmarire prin gps! doar asa il urmaresti!

| DudaYeah explică:

Buna! eu nu am pus intrebarea pentru ca sunt nebuna, sau ceva de genu'. nu am pus-o ca sa ii monitorizez, pentru ca nu sunt asa nebuna dupa vedetele astea. am pus aceasta intrebare din curiozitate. sa stiu si eu. chiar nu sunt genu de persoana care i-ar urmari. voiam doar sa stiu. adica america au inventat atatea. ma gandeam ca au facut atatea incat nici nu mai stii la ce sa te astepti de la ei. acum ca v-am explicat la ce m-am referit, poate o sa intelegi putin mai bine intrebarea. fara suparare. dar multumesc oricum pentru raspunsuri. eu le apreciez.

| number403 a răspuns:

laughing asta chiar e tare. ai vreun prieten la FBI, CIA. sau alte organizatii. nu, atunci imi pare rau