| anonim_4396 a întrebat:

Exista virginitate si la baieti ?

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

Paii. da laughing

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da, atat la barbati cat si la femei!
pa-pa!love struck

| ionica56 a răspuns:

Da! Cei ce nu au intretinut relatii sexuale sunt virgini!
Dar depinde poti sa o faci si singura prin vestita L*b*.

| Grimalkin a răspuns:

Logic.

| karolinutza a răspuns:

Da.baiatul numai e virgin cand o face.de 3 ori

| MàdàMàdàlina98 a răspuns:

Scz dar asta buna intrebarea. toti zic ca baieti nu au fost nu vor fi si nu sunt virgini laughing ce kestie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Atâta timp cât nu ai facut sex, eşti virgin. Virginitatea ţine mai degrabă de psihic, decât de corp. Există ideea preconcepută că la primul act sexual, băieţilor li se rupe frâul prepuţului ( aşa-numita "aţă") şi sângerează. De fapt, acest fenomen de rupere are loc în cazul unui act sexual mai "furtunos", al unui preludiu grăbit (prin urmare, o lubrifiere insuficientă), nu neapărat la prima penetrare.