| RedNightmare a întrebat:

Există vreo aplicație datorită căreia aș putea afla locația omului cu care voi discuta câteva minute? Nu știu dacă e ceva legal asta dar am nevoie urgent de așa ceva, cunoașteți și altă metodă de a afla locația unei persoane?

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Exista si nu exista. Disponibila pentru noi, nu. Sau mai bine zis, nu o aplicatie, ci un set complet de proceduri si aplicatii. Nu te putem ajuta happy

| gabicoo a răspuns:

Nu!
Doar cei de la STS pot face asta!
In teorie ca la Caracal in cazul Alexandrei au dat-o rau de tot in bara!