| Anabelle_5756 a întrebat:

Exista vreo crema pentru cosuri care chiar functioneaza?

7 răspunsuri:
| FiddleStick a răspuns:

E o crema foarte buna de la nivea 5 in 1 care iti face fata lucioasa si te scapa de cosuri.

| Trynda a răspuns:

Zynerit. E foarte buna. Acum depinde si de tenul tau.

| Patrick0Star a răspuns:

Nu stiu exact cat costa, dar retin-a e fff bun cand cosurile sunt mari si rosii. Cu crema asta iti dai maxim 3 zile doar pe cos. daca iti dai mai mult o sa ti se faca fata exact ca si trunchiurile mestecenilor. Poti incerca si Efaclar. Numai ca e mai scump. Cu ala iti dai si dimineata si seara de preferat dupa ce te-ai spalat pe fata.

| kuchikisan a răspuns:

Buna! Zineryt e ce'a mai buna dupa mine eu o folosesc si nu mai am nici un coswinking succes

| AllexutzaMeOriginalOfficial a răspuns:

Fluocinolon.E foarte buna.Sau ai putea sa-ti faci masti cu argila.
Funda?!

| MaraciucaSefu a răspuns:

George esti idiot rau fata intreaba cecrema nu ca minti tu

| Crushnys a răspuns:

Pai am incercat eu o crema,si chiar a fost eficienta, eu nu aveam cosuri, era acnee si aveam bube chiar. Erau foarte urate, si incercasem o creme mai de culoarea namolului care era foartr moale, iar odata aplicata pe fata se intarea.Si o tineai noaptea iar dimineata tamponai usor cu un prosop fin fara sa freci fata. Nu stiu exact cum se numeste, gasesti in farmacii la pliculete, intrebi.Trebuie mai ales sa ai rabdare si sa te speli pe fata dimineata si seara cu apa si sapun. Necesita timp